Argentina – Beavers

Beaver, Argentina
Beaver, Argentina

The beaver is one of the animals you can spot nearby Ushuaia. They look cute, especially while carrying a huge branch. People of the neighbourhood are usually not so happy with their activities; tomorrow you’ll see why.

__________________________________________________________

Bobry, to jedne ze zwierząt, które można spotkać w pobliżu Ushuai. Wyglądają zabawnie, szczególnie gdy ciągną za sobą wielką gałąź. Jednak ludzie z reguły nie są zadowoleni z ich towarzystwa, jutro zobaczycie dlaczego.

ps. Przypominam o ciekawej książce i naszym konkursie!

16 thoughts on “Argentina – Beavers”

 1. Takie miłe z wyglądu, że aż ma się ochotę przytulić 😉 Ale nie odważyłabym się :))))

 2. Ale urocze zwierzątko 🙂 Masz szczęście że spotykasz tak wiele wspaniałych stworzeń!

  1. A wiesz, z tym to miałam naprawde szczęście. Dziewczyna, która tam mieszka i bywa w tych okolicach prawie codziennie, nie widziała wcześniej bobra ciagnącego tak ogromną gałąź 😀 Zwierzaki są niesamowite i uwielbiam je obserwować 🙂

 3. Gdy zobaczyłam miniaturkę fotki na liście czytelniczej, to myślałam, iż jakąś kapibarę tu zaprezentujesz, a to bóbr . 🙂 Chyba masz dar do przyciągania zwierząt – tyle różnych ptaków Ci pozuje, a teraz jeszcze bobry.
  🙂

 4. Jeszcze nigdy nie udało mi się zabaczyć bobra na wolności. Za to wielokrotnie oglądałam efekty jego działalności. Do ciekawszych obrazków należy widok obgryzionego ze wszystkich stron drzewa, które stoi stykając się tylko w jednym miejscu na środku.

  1. Zgadzam się całkowicie co do takiego “stojącego drzewka” – wygląda niesamowicie! 🙂
   Trochę jak w kreskówkach 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial